Bugüne kadar öğrendiklerinizin hepsi yalan!

Arkadaşlar merhaba,

Okulun başından beri hocalarımız gramer gramer diye bağırıp çağrılıyorlar ama neden? Bu öğretmenlerin kendileri doğru düzgün konuşabiliyor mu gerçekten? No way, dude. Çok az bilginiz varsa, tek lazım olan şey İngilizce Türkçe çeviri.

Gerçek hayatta kimse gramerine dikkat edip de seni tenkit etmez! Kimse “Lan bu herifle neden konuşuyorum? İngilizce gramerden bile haberi yok” DEMEZ!! Heeee, çevrenizde böyle insanlar varsa, hemen onlardan kaçın, çünkü bilmeden konuşuyorlar.

Bu bilmemiş insanları dinlemeyin artık. Kendiniz en iyisini bilirsiniz ve biliyorsunuz ki her dil sadece konuşarak öğrenilir. Hata yapa yapa olacak abi. Bitti. Bu kadar kolay.

Peki şimdi aradaki tembeller diyecek ki “E abi nasıl konuşacağım ki? Etrafımda İngilizce konuşan eden yok.” Bu olabilir ama aslında bu da bir bahane. Bul bu insanları Facebook, instagram, snapchat gibi adreslerden bro! Hepsini kullanmayı biliyorsunuz ama efor sarf etmek istemiyorsunuz. Bunları da yapamıyorsanız o zaman size English Ninjas’ı tavsiye ediyorum. 7/24 her saatte İngilizce pratiğini sakin ortamda yapabilirsiniz.

English Ninjas’ı kullanmak için lazım olan şeyler; İngilizce Türkçe çeviri sözlüğü, günde en az 10 dakika ve öğrenmeye açık bir mantalite.

Kendimi tekrar edeceğim. Gramer bilmenize hiç gerek yok ve bu konuya takılmayın. Yeter ki her gün azar azar konuşarak başlayın.Gerisi doğal olarak gelecektir.

Bu kızgın kedi gibi olmayın. English Ninjas eğitmenleriyle konuşmaya başlayın ve rahatlayın.

English Ninjas Subcriptions linkine tıklayın.Gerisi sizin elinizde.

Hop hop korkma. English Ninjas burda

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir