English Ninjas’ı En Etkili Nasıl Kullanırız?

İlk abone olduğunuzda yapılacak en iyi şey içeriğimizi bilmenizdir. English Ninjas temel İngilizce, iş İngilizcesi, haber makaleleri ve mesleğe dayalı bir çok makale sunar.Oturumlara başlarken öğretmeninizle neler konuşmak istediğinizi anlamak için makaleleri inceleyebilirsiniz.

boxes on rack inside room

 

Bir eğitmen seçin

Eğitmeninizle birlikte almak istediğiniz içerik türünü seçtikten sonra, atmanız gereken bir sonraki adım öğretmen profillerine göz atmaktır.Çoğu öğrenci,eğitmen profilinde yazılan bilgilere ve eğitmen tanıtım videosuna dayanarak öğretmen seçer.Eğitmenin uzmanlık alanlarına göre, haftalık uygunluk durumunu bulmak için programlarını kontrol edebilirsiniz.

woman writing on table

Eğitmeniniz ile randevu ayarlayın

Belirli bir eğitmenle rezervasyon yapamadığınızı tespit ederseniz, eğitmene bir mesaj göndermeniz ve onlara kendinizden bahsetmeniz en iyisidir.Kendinizi tanıtın ve öğretmeninize İngilizcenizi nasıl geliştirmek istediğinizi bildirin.Onlara öğrenme tarzınız, kariyeriniz, ne tür hobileriniz olduğu ve öğrenme hedefleriniz hakkında ayrıntılı bilgi verin.Hedefleriniz yeni bir iş bulmak, bir TOEFL veya IELTS sınavında puanınızı artırmak olabilir veya bir arkadaşınızla sohbet etmek isteyebilirsiniz.

person holding notepad and pen flat lay photography

Dersinize hazırlıklı olun

İlk oturumlarınıza yeni bir öğretmenle başlarken, dersi nereye götüreceklerini bilmeleri için öğretmenlerinize sunmaya hazır hedefler listenizi hazırlayın.Eğitmene nasıl öğrenmek istediğiniz ve ne öğrenmek istediğiniz hakkında daha fazla bilgi verdiğinizde, bu sohbeti daha yumuşak hale getirecek ve birbirinizi anlamak çok daha kolay olacaktır.

person using silver iMac, Apple Magic Keyboard, and Magic Mouse set

Geri bildirim sağlayın

Dersinizi aldıktan sonra veya son birkaç dakika içinde, öğretmeninize neyi sevdiğiniz veya neyi beğenmediğiniz hakkında geri bildirimde bulunduğunuzdan emin olun.Dürüstlük en iyi politikadır ve dürüst geri bildirimle, hem siz hem de eğitmeniniz gelecek sefere en iyi oturumu elde etmek için ne yapacağınızı bilirsiniz.Öğretmene birlikte çalışırken hedeflerinize ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini sorun.

Oturumu beğenmediyseniz, öğretmene neden etkili bir ders olmadığını düşündüğünüzü söyleyin.Oturumları sevdiyseniz, öğretmene aynı şeyi tekrar yaparak doğru yaptıklarını söyleyin.Doğrudan geri bildirim konusunda sorun yaşıyorsanız, eğitmenlere geri bildirim sağlamaya yardımcı olabilecek müşteri destek ekibimize yazabilirsiniz.Birisine nasıl daha iyi olacağını söylemek her zaman kolay değildir, bu nedenle müşteri destek ekibimiz bu durumlarda yardımcı olabilir.

yellow Awesome-printed signage

English Ninjas’ı ücretsiz denemek için hemen aşağıdaki butona tıklayın:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *