Görüntülü İngilizce Konuşmanın Faydaları

Hello Arkadaşlar,

Bugün görüntülü İngilizce konuşmanın faydalarını anlatacağım.

1. Karşınızdaki kişiyi görmeniz iletişim kurmanızı kolaylaştırır.

Arkadaşlarınızla mesajlaşırken hiç “AA bu cevabı neden hak ettim? Kızdı mı bana? Yanlış mı anladım? Dalga mı geçiyor?” demiş miydiniz?

Eminim demişsinizdir. Görüntülü konuştuğunuzda karşınızdaki insan yüz ifadelerini görebilir ve gerçekten ne hissettiklerini ve düşündüklerini çok iyi anlayabilirsiniz. Yalan söylemiyorsa tabii.. 🙂

İngilizce öğrenirken de görüntülü konuşmak en etkili seçenek olacaktır. Karşınızdakinin ağzının nasıl hareket ettiğini anladıktan sonra, aksanını anlamanız daha kolay olur. Karşınızdakini taklit ederek diksiyonunuzu geliştirebilirsiniz. Ayrıca cümlenin neresinde ve hangi kelimelere nasıl ifade verildiğini de öğrenebilirsiniz.

2. Nerede olursanız olun, karşınızdakiyle yüz yüze konuşma fırsatı yakalarsınız.

Günümüz koşullarında bir yerden bir yere gitmek büyük bir sorun haline gelmişken ve halihazırda yapılacaklar listeniz uzayıp gidiyorken, en azından İngilizce eğitiminiz için ekstra çabalamanız gerekmiyor. Soğuk havalarda eğitmeniniz ile buluşmaktan bıkmışsınızdır eminiz ki.

Evinizin konforunda ana dili İngilizce olan eğitmeninize görüntülü bağlanarak hem zamanınızdan hem de enerjinizden kar etmiş olursunuz.

3. Daha ucuz

Doğru düzgün İngilizce öğrenmek istiyorsanız bilmelisiniz ki ana dili İngilizce olan eğitmenlerle görüşmeniz en iyisi olacaktır. Peki yaşadığınız bölgede ana dili İngilizce olan çok kisi var mı? Ve ders veriyorlar mı? İstanbul’da yaşıyorsanız yüksek ihtimalle bulabilirsiniz ancak bulduğunuz seçenekler genellikle bütçenizi zorlayacaktır. Çoğu kişi bu eğitmenlerin bedelini karşılayamıyor. Online eğitim her zaman bütçeniz için ideal olacaktır.

 

English Ninjas’la dilediğin yerden dilediğin zaman ana dili İngilizce olan eğitmenlere görüntülü olarak bağlanabilir, en iyi fiyat/performans garantisiyle bugün İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *