İkinci Dil Olarak İngilizce Bilmenin Faydaları

 

İngilizce,uluslararası iletişim dilidir.Dünyanın neresinde olursanız olun, İngilizce konuşabileceğiniz birini bulma ihtimali yüksektir.İngilizce, 983 milyon konuşmacı ile dünyanın ikinci en popüler dilidir.İngilizceyi ikinci bir dil olarak tanıdığınızda, dünyanız Dünya genelinde milyonlarca yeni insana açılıyor.

minimalist photography of three crank phones


İngilizce,uluslararası ticaret dilidir.Bu dünyada para kazanmak ister misiniz?İngilizce biliyorsanız kesinlikle yardımcı olur.Şimdi,küresel bir kuruma katılırken, orta ve ileri düzeyde İngilizce bilmek gereklidir.İngilizce öğrenmek, kelimenin tam anlamıyla sizi daha yüksek bir gelir grubuna sokacaktır.Bugün ihtiyaç duyulan en büyük becerilerden biridir.

HA HA BUSINESS New York City Buff Mountain gentleman

İngilizce,bilgi ve eğlence dilidir.Bu dünyada yeni bir şey varsa,ilk olarak İngilizce dilinde yayınlandığına dair bir bahse girebilirim.Haber, bilim ve teknoloji İngilizce ile yayılır.Neredeyse tüm eğlence türleri İngilizcedir ve daha sonra başka dillere çevrilir.

white tablet computer on top of newspaper

Şimdi İngilizce pratiğine başlamak ister misiniz? İngilizce alıştırmalarına başlamanın en iyi zamanı olduğunu düşündüğünüze inanıyorum. Aşağıdaki butona tıklayarak ana dili İngilizce olan eğitmenlerle 24/7 365 gün İngilizce konuşun.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *